Masáže:

veškerý popis masáží na stránkách www.mrmasaze.cz

 

Odlíčení:

Mycí emulze, jde o jedinečný přípravek obohacený o vzácný arganový olej, určený k mytí obličeje, k odličování make-upu a voděodolných líčidel. Emulze pokožku nevysušuje, zklidňuje a zanechává pocit vláčnosti. Vhodná pro všechny typy pleti, včetně pleti velmi citlivé.

 

Peeling:

Peeling připravuji vždy sama individuálně pro každou klientku i každého klienta.

 

Hloubkové čištění:

Pro změkčení pokožky před hloubkovým čištěním používám gelové změkčovadlo, které je vhodné pro všechny typy pleti. Dobře uvolňuje póry, pleť zvláční, změkne a tím je připravena k čištění. Čištění provádím ručně.

 

Maska:

Masku připravuji vždy sama pro každou klientku i každého klienta.

Bílý jíl: zmírnění a léčení zánětlivých onemocnění, pomáhá odstraňovat hluboce zanešené a mazem ucpané póry. Tak dochází  k úbytku černých teček i prevence proti jejich dalšímu vzniku. Velmi dobře vstřebává a odsává mastnotu a omezuje nadměrnou činnost mazových žlázek. Při pravidelném užívání vyrovnává přirozenou funkci pokožky. Na rozdíl od ostatních druhů jílu je bílý jíl vhodný i pro jemnou a citlivou pokožku dětí a osob se suchou pletí trpící na podrážděné reakce. Je hypoalergenní a má vynikající regenerační a zklidňující účinky.

Zelený jíl:  dobře absorbuje z pokožky toxické látky, zbavuje ji nečistot i nežádoucí mastnoty, vyživuje ji, zpevňuje, obnovuje, vyhlazuje, zklidňuje podrážděnou pokožku a působí i proti stárnutí pokožky. Masku je možné použít pro všechny typy pleti, je vhodná i k péči o pokožku se sklony ke kožním problémům jako je akné a ekzém.

Modrý jíl: minimalizuje vrásky a pigmentové skvrny, výborně čistí pokožku. Modrý jíl vyživuje pokožku a dodává jí potřebné látky a energii. Pomáhá dosáhnout výrazného omlazujícího účinku. Navrací pleti zdravou barvu, dodává jí pevnost a pružnost.

Červený vulkanický jíl z Maroka: výborný čistící účinek, zužuje póry, zlepšuje tonus pokožky, dodává potřebné minerální látky a stopové prvky. Činí pokožku pružnější a hedvábnou.

 

Masáž, manuální lifting obličeje:

K masáži obličeje a dekoltu používám přírodní aromaterapeutický obličejový olej. Vaše pleť získá jiskru, zdraví, omlazení, pružnost a skvělou výživu, zároveň má olej jedinečnou vůni pro dokonalou harmonizaci.

Manuální lifting obličeje je nová revoluční, neoperační a neinvazní technika masáže obličeje, která patří k velice účinným úkonům v kosmetické péči.Manuální lifting obličeje dobře působí na vrásky, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje napětí kůže, uvolňuje veškeré obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, podporuje imunitní systém a tím dochází k úbytku podkožního tuku, vylepšuje celkový vzhled kůže. Zpomaluje proces stárnutí.

 

Epilace teplým voskem:

Jde o metodu odstranění chloupků. Místo, které chcete depilovat se potře zahřátým voskem. Na něj se položí depilační pásky, na které se chloupky přichytí, strhnou se a tím dojde k vytržení chloupků i s kořínky.

 

P.Shine:

Japonská manikúra je technika péče o přírodní nehty. Díky ní snadno udržíte vaše nehty vysoce lesklé, navíc vám pomůže nehty zpevnit, zlepšit jejich pružnost a snížit lámavost. Pomocí tohoto výrobku vznikne na povrchu dorzální vrstvy "glazura", která splňuje nejen estetické nároky, ale zabraňuje i vysušování nehtů. Celková kondice nehtů se průběžně vylepšuje. Vzhledem ke složení je tato japonská manikúra vhodná i pro alergiky. 

P.Shine je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.